Witamy w sklepie LAS-OGRÓD!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 50 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Glebogryzarki

Glebogryzarka Pubert Roto 404

Glebogryzarka Pubert Roto 404
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 4 399,00 PLN 3 576,42 PLN netto
Model:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis produktu

Glebogryzarki spalinowe Pubert serii 400 została stworzone do pracy w każdych warunkach i w każdym rodzaju gleby. Glebogryzarka może pracować na obszarach do 2500 metrów kwadratowych..

Roto 404 jest idealna do regularnej pielęgnacji gleby, z możliwością przewracać dużych powierzchni przy stałej głębokości pracy. Niezależnie od rodzaju gleby, prowadzenia glebogryzarek serii 400 jest płynne i elastyczne.

Wyposażone w 2 biegi do przodu (jeden do pracy, 1 do transportu) + 1 wsteczny, ROTO 404 posiada niezawodną, japońską przekładnię zapewniającą trwałość, wydajność i pełną satysfakcję! Dla całkowitej kontroli i dostosowania do każdego rodzaju gleby, wszystkie zęby obracają się w tym samym kierunku co koła.

Uchwyt może być dostosowany do własnych potrzeb. Glebogryzarka spalinowa  ROTO 404 posiada również boczną regulację, która pomaga użytkownikowi pozostać z boku maszyny podczas orki (bez ryzyka deptania uprawianej gleby lub podczas pracy w pobliżu ściany, żywopłoty, ogrodzenia ...)

Z silnikiem Rato R180 o pojemności 179 cc glebogryzarka ROTO 404 gwarantuje dużą moc potrzebną do pracy w każdych warunkach, przy niskich kosztach inwestycyjnych.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]