Witamy w sklepie LAS-OGRÓD!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 50 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Kosiarki automatyczne

Kosiarka automatyczna autoclip stiga 328 s

Kosiarka automatyczna autoclip stiga 328 s
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 8 999,00 PLN 7 316,26 PLN netto
Model:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis produktu

Autoclip 328 S może utrzymać trawnik o powierzchni do 2200 m2 podzielony na maksymalnie cztery strefy koszenia. Akumulator litowo-jonowy wystarcza na 3 godziny pracy bez ładowania. W przeciwieństwie do pozostałych modeli z serii 300, Autoclip 328 S jest wyposażony w silniki bezszczotkowe, które są bardziej trwałe, cichsze i zużywają mniej energii elektrycznej. 4-zębne ostrze tnące o szerokości 290 mm zapewnia dokładne skoszenie każdego centymetra trawnika. Nowoczesne urządzenia nawigacyjne, takie jak enkoder, przechyłomierz i żyroskop zapewniają maksymalną wydajność pracy. Odbiornik Bluetooth stanowi wyposażenie standardowe. 
Silniki bezszczotkowe 
Silniki bezszczotkowe nie tylko mają dłuższy okres eksploatacji i mniejsze wymagania serwisowe niż zwykłe silniki, odznaczają się również niższym poziomem hałasu i mniejszym zużyciem energii. 
Odbiornik Bluetooth 
Odbiornik Bluetooth umożliwia szybką aktualizację oprogramowania z urządzenia użytkownika do robota bez konieczności podłączania przewodów. Umożliwia też sterowanie robotem za pomocą pilota. 
Zarządzanie aż 4 obszarami 
Umożliwia koszenie do 4 różnych obszarów. To Ty określasz gdzie jest obszar dodatkowy i jak długo ma być koszony. Robot sam dociera na wybrany obszar – przez wąskie ścieżki, chodniki, wzdłuż podjazdów i przez podwórka. Sam też programuje pracę w zależności od wybranego obszaru. 
Czujnik wykrywający skoszoną trawę 
Dzięki wbudowanym czujnikom robot rozpoznaje skoszone trawniki. Po wykryciu skoszonego trawnika robot wraca do stacji dokującej i czeka na następny cykl roboczy. 
Czujnik deszczu 
Koszenie w suche dni daje najlepsze rezultaty, więc wbudowany czujnik deszczu informuje robota o opadach deszczu, dzięki czemu urządzenie może powrócić do stacji dokującej i poczekać, aż przestanie padać. Czujnik deszczu można tymczasowo wyłączyć, dezaktywować lub dostroić do lokalnych warunków pogodowych. 
Powrót do ładowania 
Autoclip odnajduje drogę powrotną do stacji dokującej bez użycia dodatkowych przewodów prowadzących. Zamiast tego, znajduje najkrótszą drogę wzdłuż przewodu ograniczającego. W celu uniknięcia przemieszczania się po terenie można zaprogramować robota, aby odbijał się lub podążał wzdłuż przewodu.
System wykrywania przeszkód przez koła 
Jeśli Autoclip uderzy w drzewo lub krzew zostanie to odnotowane przez czujniki w kołach i spowoduje odcięcie napędu kół. Jest to sygnał dla robota, aby się odwrócił i przemieścił w innym kierunku. Czujnik podniesienia Jeśli robot zostanie podniesiony z podłoża, po odebraniu sygnału z czujnika podniesienia (w uchwycie lub w kołach) nóż zatrzyma się w ciągu około 3 sekund.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]