Witamy w sklepie LAS-OGRÓD!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 50 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Traktory komunalne

Trakktor John Deere X 950 R

Trakktor John Deere X 950 R
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 89 000,00 PLN 72 357,72 PLN netto
Producent: John Deere
Model:
Status: dostępny na zamówienie
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis produktu

X950R

Elementy sterowania są wygodne i proste w obsłudze

Elementy sterowania kosiarki X950R

Komplet wskaźników i elementy sterowania typu samochodowego stanowią standardowe wyposażenie. Wszystkie elementy sterowania umieszczono w zasięgu ręki na desce rozdzielczej lub na prawym błotniku. Elementy sterowania zaprojektowano z myślą o prostocie obsługi. Ergonomiczne kształty elementów sterowania pozwalają kierowcy skupić się na zadaniu zamiast poszukiwać ich podczas pracy.

Ergonomiczna dźwignia wielofunkcyjna do sterowania układem hydraulicznym

Dźwignia wielofunkcyjna jest standardowym wyposażeniem X950R. Umożliwia ona pozwala operatorowi podnoszenie i opuszczanie agregatu koszącego, a także podnoszenie, opuszczanie i opróżnianie zbiornika na trawę. P​raca dźwignią jest bardzo wygodna i intuicyjna, a także sprawia, że​​ proces opróżniania zbiornika na trawę kosiarki X950R jest najszybszy na rynku. Jest ona umieszczona po prawej stronie, gdzie operator wychyla się patrząc do tyłu podczas opróżniania pojemnika.

Elementy sterowania w zasięgu ręki obok kolumny kierownicy

Operator może kontrolować stan maszyny na przejrzystych wskaźnikach. Wyświetlane są na stałe wskaźnik poziomu paliwa, licznik godzin i temperatura płynu chłodzącego. Ostrzeżenia dotyczącej ciśnienia oleju silnikowego, niedrożności filtra powietrza, naładowania akumulatora i zaciągnięcia hamulca postojowego zapalają się na wyświetlaczu

Blokada mechanizmu różnicowego jest po lewej stronie podparcia nóg

Blokadę mechanizmu różnicowego można łatwo włączyć, naciskając lewą stopą. Uniemożliwia poślizg silników napędowych (szczegóły opisano w części dotyczącej napędu hydraulicznego)

 

Zbiorniki na trawę ułatwiają obsługę zbieranych ścinków trawy

Szeroka rura wyrzutowa do zbierania bezpośredniego, zbiornik niskiego wyładunku            X950R ze zbiornikiem wysokiego wyładunku z największym wysięgiem i wysokością wyładunku

Połączenie nowo zaprojektowanego agregatu koszącego, szerokiej rury wyrzutowej i dużego zbiornika na trawę to najlepszy w swojej klasie system zbioru trawy. Prosta konstrukcja wytłaczanego agregatu koszącego zapewnia najlepszy możliwy przepływ ścinków trawy. Szeroka konstrukcja rynny pozwala płynnie transportować trawę do tyłu zbiornika na trawę, by dało się go maksymalnie napełniać. Wbudowana klapa do czyszczenia pomaga utrzymać drożność rynny podczas koszenia w trudniejszych warunkach. Dźwignia do sterowania klapą jest dogodnie usytuowana na prawym błotniku, co ułatwia obsługę

Oferowane zbiorniki na trawę:

 • 150.5-gal. zbiornik niskiego wyładunku o pojemności 570 l.
  • Stalowa rama zapewnia trwałość.
  • Największy zbiornik niskiego wyładunku, by rzadziej można go było opróżniać.
 • 171.8-gal. Zbiornik wysokiego wyładunku o pojemności 650 l.
 • Stalowa rama zapewnia trwałość.
 • Największa zbiornik na trawę wysokiego wyładunku pozwala dłużej pracować bez przerwy na wyładunek.
 • Trwałość ramy nośnej jest wynikiem doświadczeń firmy John Deere (np. ładowacze czołowe w bieżących modelach ciągników serii 1R).
 • Opróżnianie zbiornika na trawę jest możliwe na dowolnej wysokości, by sprostać indywidualnym wymaganiom.
 • Daleki wysięg, by ułatwić opróżnianie po środku przyczepy na wysokości 204 cm i 149 cm od kosiarki, by wykorzystać całą pojemność przyczepy.
 • Wszystkie przewody hydrauliczne i siłowniki są zabezpieczone w celu uniknięcia uszkodzenia, zwłaszcza gdy zbiornik podczas opróżniania znajduje się obok przyczepy.

 

Kosiarkę X950R wyposażono w zbiornik, który opróżnia się szybciej niż maszyny konkurencyjne. Demontaż i montaż odbywa się bez wysiłku przy pomocy siłowników hydraulicznych, którymi można ułożyć zbiornik. Zalecane są opcjonalne podpory postojowe (patrz osobny rozdział) ułatwiające demontaż i składowanie.

Zasada podążania tyłu za kosiarką oraz stalowa rama ochronna zbiornika                                              

 

Wygodna obsługa serwisowa dzięki łatwo otwieranej masce silnika

Łatwy dostęp do silnika                       

 

Dostęp do silnika jest łatwy dzięki jednoczęściowej masce silnika. Filtr siatkowy, filtr powietrza, prętowe wskaźniki poziomu oleju itd dogodnie umieszczono z lewej strony. Jeśli wymagane są bardziej kompleksowe czynności serwisowe maskę silnika można łatwo zdjąć, by ułatwić dostęp. Dzięki wzrokowej kontroli czujnika drożności filtra powietrza czujnik i kontrolce na desce rozdzielczej, codzienna obsługa filtra powietrza jest uproszczona, wydłuża żywotność silnika i zmniejsza straty mocy przy niedrożnym filtrze. Filtr siatkowy filtra powietrza można łatwo odsunąć na bok, by ułatwić szybkie przedmuchanie filtra sprężonym powietrzem.

Długie okresy międzyobsługowe

Dźwignia wielofunkcyjna jest standardowym wyposażeniem X950R. Umożliwia ona pozwala operatorowi podnoszenie i opuszczanie agregatu koszącego, a także podnoszenie, opuszczanie i opróżnianie zbiornika na trawę. P​raca dźwignią jest bardzo wygodna i intuicyjna, a także sprawia, że​​ proces opróżniania zbiornika na trawę kosiarki X950R jest najszybszy na rynku. Jest ona umieszczona po prawej stronie, gdzie operator wychyla się patrząc do tyłu podczas opróżniania pojemnika.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]